Centrum szkoleniowe

Szkolenia

W odpowiedzi na rosnące wymagania dotyczące konieczność ciągłego doskonalenia się oraz podnoszenia swojej konkurencyjności, oferujemy Tobie oraz Twoim współpracownikom kompleksową drogę rozwoju. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres szkoleń prowadzonych w dużych miastach w całej Polsce (m. in. Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Białystok, Katowice) oraz bezpośrednio u klienta. Szkolenia prowadzone są przez specjalistów posiadających dogłębną wiedzę na temat programów.

Czytaj więcej

Wdrożenia i consulting

KGE oferuje profesjonalny serwis w zakresie obsługi i wdrażania sprzedawanych programów. Pracownicy serwisu oprócz telefonicznej pomocy w zakresie obsługi użytkowanego programu, mogą również uczestniczyć we wdrożeniach wspomagając pracowników biura projektowego w zakresie wykonywanych przez nich prac projektowych. Dla zakładów prefabrykacji oferujemy consulting w zakresie automatyzacji produkcji – zarówno w zakresie konfiguracji programu jak i obsługi linii produkcyjnej.

Czytaj więcej

Webinary

Firma KGE zaprasza architektów, konstruktorów, instalatorów, studentów, profesorów i wszystkich zainteresowanych na bezpłatne webinaria dotyczące konkretnych funkcji oferowanych programów. Udział w webinariach jest BEZPŁATNY! Wystarczy posiadać komputer podłączony do Internetu.

Czytaj więcej
logo

BIM Architektura / FM

BIM Inżynieria

BIM Prefabrykacja

Kontakt

KGE Sp. z.o.o. Sp. k

ul. Krokwi 32 lok.25
03-114 WARSZAWA
Tel +48 22 300 25 00
Fax +48 22 300 25 01

biuro@kge.pl
serwis@kge.pl