CYPETHERM

Programy CYPE

CYPETHERM to grupa programów CYPE opracowana w celu przeprowadzania analiz cieplno-energetycznych budynków oraz projektowania ich instalacji oświetleniowych, dźwiękowych i gaśniczych. Aplikacje współpracujące z modelem 3D budynku są zintegrowane z przepływem pracy Open BIM za pośrednictwem platformy BIMserver.center.

Programy CYPE należące do grupy CYPETHERM:

 

CYPETHERM EPlus – EnergyPlus ™, silnik obliczeniowy opracowany przez Departament Energii Stanów Zjednoczonych (DOE), jest obecnie jednym z najczęściej używanych, wydajnych i renomowanych silników do symulacji energii. Dzięki integracji z CYPETHERM EPlus (wersja 9.1) aplikacja staje się potężnym narzędziem do symulacji energetycznej budynków, umożliwiając określenie ich zapotrzebowania na energię, a także charakterystyki energetycznej systemów HVAC, określając zużycie energii przez budynek wykorzystywane usługi i wektor energii.

CYPETHERM Suite – grupa programów CYPE opracowana w celu przeprowadzania analiz cieplno-energetycznych budynków oraz projektowania ich instalacji oświetleniowych, dźwiękowych i gaśniczych.

 

Wersje bezpłatne programów do pobrania na platformie BIMserver.center

 

KGE Projekt

KGE Fundacja sportowa

Kontakt

KGE Sp. z.o.o. Sp. k

al. Jana Pawła II 27
00-867 WARSZAWA
Tel +48 505 436 970

biuro@kge.pl