Serwis

Wsparcie techniczne

Naszym klientom zapewniamy wsparcie serwisowe w zakresie zagadnień związanych z instalacją programu oraz problemów związanych z działaniem programu. Oferujemy również dostęp do Bazy wiedzy, materiałów instruktażowych oraz projektów wykonywanych przy pomocy sprzedawanych przez nas programów.

Czytaj więcej

Szkolenia

W odpowiedzi na rosnące wymagania dotyczące konieczność ciągłego doskonalenia się oraz podnoszenia swojej konkurencyjności, oferujemy Tobie oraz Twoim współpracownikom kompleksową drogę rozwoju. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres szkoleń prowadzonych w dużych miastach w całej Polsce (m. in. Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Białystok, Katowice) oraz bezpośrednio u klienta. Szkolenia prowadzone są przez specjalistów posiadających dogłębną wiedzę na temat programów.

Czytaj więcej

Wdrożenia i consulting

KGE oferuje profesjonalny serwis w zakresie obsługi i wdrażania sprzedawanych programów. Pracownicy serwisu oprócz telefonicznej pomocy w zakresie obsługi użytkowanego programu, mogą również uczestniczyć we wdrożeniach wspomagając pracowników biura projektowego w zakresie wykonywanych przez nich prac projektowych. Dla zakładów prefabrykacji oferujemy consulting w zakresie automatyzacji produkcji – zarówno w zakresie konfiguracji programu jak i obsługi linii produkcyjnej.

Czytaj więcej

Umowa serwisowa plus

Dla klientów posiadających Umowę serwisową plus, firma KGE zapewnia priorytetowe wsparcie techniczne w ciągu 24 godzin. Niezwłocznie po otrzymaniu zapytania, nasi specjaliści przystępują do jego analizy i następnie do przygotowania przejrzystej instrukcji postępowania, bądź bezpośredniego połączenia się z klientem poprzez pulpit zdalny. Usługa serwisowa plus zapewnia również bezpłatną aktualizację posiadanego oprogramowania do najnowszej wersji.

Czytaj więcej

Webinary

Firma KGE zaprasza architektów, konstruktorów, instalatorów, studentów, profesorów i wszystkich zainteresowanych na bezpłatne webinaria dotyczące konkretnych funkcji oferowanych programów. Udział w webinariach jest BEZPŁATNY! Wystarczy posiadać komputer podłączony do Internetu.

Czytaj więcej

RODO - przetwarzanie danych osobowych

Przywiązujemy największą wagę do ochrony danych osobowych naszych Klientów.

Dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zawiera przepisy dotyczące ochrony prywatności oraz precyzuje zasady jasnego opisywania warunków przetwarzania danych przez firmy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi zasadami.

Czytaj więcej

Allplan/Planbar instalacja

Baza wiedzy z zakresu Allplan/Planbar instalacja umożliwia dostęp do wybranych odpowiedzi na zapytania dotyczące problemów związanych z instalacją programów Allplan/Planbar.

Czytaj więcej

Planbar/TIM

Baza wiedzy z zakresu programów Planbar/TIM  umożliwia dostęp do wybranych odpowiedzi na zapytania dotyczące problemów związanych z obsługą tych programów.

Czytaj więcej

Pozostałe

Baza wiedzy z zakresu pozostałych programów oferowanych przez KGE Sp. z o. Sp. k. umożliwia dostęp do wybranych odpowiedzi na zapytania dotyczące problemów związanych z obsługą tych programów.

Czytaj więcej

Allplan

Baza wiedzy z zakresu programu Allplan umożliwia dostęp do wybranych odpowiedzi na zapytania dotyczące problemów związanych z obsługą programu Allpan.

Czytaj więcej

SCIA Engineer

Baza wiedzy z zakresu programu SCIA Engineer umożliwia dostęp do wybranych odpowiedzi na zapytania dotyczące problemów związanych z obsługą tego programu.

Czytaj więcej

Kontakt

KGE Sp. z.o.o. Sp. k

al. Jana Pawła II 27
00-867 WARSZAWA
Tel +48 505 436 970

biuro@kge.pl
serwis@kge.pl