StruBIM Reinforced Concrete

Programy CYPE

 

„StruBIM Reinforced Concrete” – podstawowe programy CYPE do konstrukcji żelbetowych. Celem programów jest zaoferowanie narzędzi 3D zintegrowanych z przepływem pracy Open BIM. Tworzone projekty powstają na platformie BIMserver.center, umożliwiając zarządzanie i koordynację projektu przez uczestnika procesu inwestycyjnego za pomocą dowolnego urządzenia.

Programy StruBIM należące do grupy StruBIM Reinforced Concrete:

 

Strubim REBAR – zbrojenie konstrukcji na modelu BIM. Program importuje informacje ze ścian konstrukcyjnych i prostokątnych stóp fundamentowych.  Geometria importowana jest z modelu konstrukcyjnego CYPECAD a opis ze StruBIM Shears Walls.

StruBIM Shears Walls (Coupling beams) – to program, za pomocą którego użytkownicy mogą projektować i sprawdzać ściany konstrukcyjne zgodnie z normami ACI 318-11, ACI 318-14, NTC-RSEE 2017, Eurocode 2 i Eurocode 8.

StruBIM Anchors – Sprawdzenie kotew stosowanych w elementach betonowych, zgodnie z ACI (ACI 318-11 Załącznik D lub ACI 318-14 Artykuł 17).

StruBIM Embedded Walls – to nowa wersja ścian oporowych, która jest zintegrowana z przepływem pracy Open BIM. Stara i nowa wersja mają te same funkcje i projektują i sprawdzają różne typy żelbetowych ścian oporowych, pali, mini mikropali i grodzic stalowych.

StruBIM Uploader (bezpłatny) – umożliwia dodawanie plików IFC do projektów na platformie BIMserver.center.

StruBIM Deep Beams – projektowanie i kontrola żelbetowych belek-tarcz o prostokątnych przekrojach.

Wersje bezpłatne programów do pobrania na platformie BIMserver.center

 

KGE Projekt

KGE Fundacja sportowa

Kontakt

KGE Sp. z.o.o. Sp. k

al. Jana Pawła II 27
00-867 WARSZAWA
Tel +48 505 436 970

biuro@kge.pl