Allplan is Architects’ Darling 2016

Architekci wybierają ulubione oprogramowanie: Allplan jest Architects’ Darling 2016

– 1,600 architektów głosowało na ich ulubionych producentów 
– Allplan wygrał nagrodę po raz trzeci
– Uroczystość nagród z około 350 gośćmi w Celle, Dolna Saksonia


Allplan został nazwany Architectsʼ Darling® po raz trzeci, po wygranych w 2012 i 2014 roku. Prestiżowa statuetka złotego feniksa została wręczona monachijskim ekspertom BIM oraz dostawcom rozwiązań oprogramowania dla architektów, inżynierów oraz menadżerów obiektów na galo 10 listopada 2016, gdzie Allplan został nazwany ulubionym producentem w kategorii “oprogramowanie architektoniczne”. Nagroda jest wynikiem badań na dużą skalę prowadzonych przez firmę badawczą rynku, Heinze.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni, aby być nazwanym Architectsʼ Darling po raz trzeci,” mówi Michael Koid, dyrektor zarządzający Allplan GmbH. “Głosowanie od architektów wspiera nasze twierdzenie oferowania naszym klientom najlepszych rozwiązań do uproszczenia pracy codziennej przy ciekawych projektach architektonicznych, dając im decydującą przewagą konkurencyjną. W związku z tym, przyczyniamy się do tworzenia lepszych budynków.”

Raz w roku, architekci i projektanci maja możliwość głosowania i oceniania producentów. Heinze GmbH zaprezentował Architectsʼ Darling® Awards po raz szósty w Celle, Dolnej Saksonii. Prawie 1600 architektów i projektantów wybrało zwycięzców w 24 dziedzinach produktów i 7 dyscyplin cross-marketingowych.

KGE Projekt

KGE Fundacja sportowa

Kontakt

KGE Sp. z.o.o.

al. Jana Pawła II 27
00-867 WARSZAWA
Tel +48 505 436 970

biuro@kge.pl