Promocja CYPE

PROMOCJA CYPE

 

 

Z przyjemnością informujemy, że w lipcu 2021 roku rozpoczęliśmy sprzedaż na polskim rynku programów inżynierskich i architektonicznych firmy CYPE. Programy CYPE umożliwiają wykonywanie modelowania, obliczeń statycznych i wymiarowania obiektów budowlanych oraz automatyczne tworzenie dokumentacji projektowej np. kompletny projekt budowlany i wykonawczy włącznie z opisem technicznym i rysunkami detali. Projekty mogą być zapisywane i udostępniane na bezpłatnej platformie  BIMserver.center.

W związku z rozpoczęciem sprzedaży programów CYPE przedstawiamy interesującą ofertę promocyjną: oferujemy Państwu pakiet programów CYPE Structures Pack (CypeCAD, CYPE 3D, Soil retention elements, Box Culverts) za cenę upgrade’u posiadanego programu.

 

 

 

                                                                                                                                                             

 

Informujemy, że na platformie  BIMserver.center dostępne są również bezpłatne pełne licencje niektórych programów (Architektura, StruBIM Steel, Open BIM Layout) i inne.

 

Wyślij formularz i dowiedz się więcej!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od KGE Sp. z o.o. Sp. k.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez KGE Sp. z o.o. Sp. k. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

KGE Projekt

KGE Fundacja sportowa

Kontakt

KGE Sp. z.o.o.

al. Jana Pawła II 27
00-867 WARSZAWA
Tel +48 505 436 970

biuro@kge.pl