SCIA Engineer: Konkurs Użytkownika 2017

SCIA Engineer: Konkurs Użytkownika 2017

SCIA cieszy się, aby zaprosić wszystkich użytkowników SCIA Engineer z całego świata do wzięcia udziału w konkursie: User Contest 2017. A 10 i jubileuszowa edycja jest trafnie zatytułowana „The Art of Structural Design” – Sztuka Projektowania Konstrukcyjnego.


Konkurs jest otwarty dla wszystkich użytkowników korzystających z SCIA Engineer, jako ich narzędzia do projektowania i analizy konstrukcji. Jak zwykle, wszystkie projekty będą oceniane przez międzynarodowe jury, które mogą wziąć udział w jednej z następujących czterech wybitnych kategoriach:

 

  • Kategoria 1: Budynki
  • Kategoria 2: Konstrukcjeinżynierskie
  • Kategoria 3: Budynki przemysłowe
  • Kategoria 4: Projekty specjalne


Zwycięzca każdej z 4 kategorii, specjalnej „Nagrody Jury” oraz zwycięzca wybrany na stronie Facebook SCIA jako „Nagroda Publiczności”, wszyscy otrzymają niezwykłą nagrodę pieniężną w wysokości 1.500 Euro.


Wszystkie uczestniczące projekty zostaną opublikowane w naszej kolorowej książce 2017 „The Art of Structural Design”. Aby odnieść wrażenie, można sprawdzić nasz User Contest 2015 eBook.


Ten słynny konkurs dwuletni otworzy się w dniu 1 grudnia 2016r. i zakończy się 28 lutego 2017r.


Czy jesteś użytkownikiem SCIA Engineer? Dołącz do nas i weź udział w tej globalnej konkurencji i przeczytaj o niej wszystko.
Zarejestruj się TUTAJ i prześlij swoje projekty już dziś!

KGE Projekt

KGE Fundacja sportowa

Kontakt

KGE Sp. z.o.o.

al. Jana Pawła II 27
00-867 WARSZAWA
Tel +48 505 436 970

biuro@kge.pl